Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 9 komentarzy

Fu-inle

Ian Fu-inle - Apolityczny agnostyk poszukujący prawdy, zasfascynowany psychologią społeczną, uzależnieniami, duchowością, religiami. Wegetarianin, miłośnik zwierząt, muzyk, informatyk.

Nowe przemyślenia - covid cd.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu

Nawiązując do mojego poprzeniego wpisu,

Ważną rzeczą, którą trzeba dodać jest to, iż obecne szczepienia przeciwko C-19 NIE CHRONIĄ przed nową mutacją zwaną delta, jak widać, ewidentnie trzeba będzie się "doszczepić" na ten nowy wariant. 

Na prawdę, mimo mojego przekonania iż większość ludzi jest niestety kompletnie nieświadoma otaczającego jej świata, dla której liczy się zazwyczaj materializm - chęć posiadania coraz to więcej i więcej, to jest mi ciężko uwierzyć, że nawet takie jednostki (pro-szczepionkowcy) nie sa w stanie dojrzeć tej całej maskarady i kłamstw. A może są, tylko nie są w stanie się pogodzić, że zostali oszukani i że wszczepiono im do organizmu truciznę...

 

 A jak to było z pierwotną narracją apropo covid? Że jeśli człowiek się zaszczepi raz/dwa to będzie już odporny na tego okropnego wirusa, oraz dodatkowo zyska supermoce! Tak...jedyne supermoce jakie można uzyskać po szczepieniu to zakrzepy podczas lotów oraz nowotwory przy wystawianiu sie na słońce - to sobie wyszczepieńcy szczepany zorganizowały rewelacyjne wakacje!

 

Co mnie dzisiaj zaniepokoiło, 

Tak jak od jakiegos czasu, tu na neon24 lub innych niezależnych  źródłach informacji mówi się o nagonce na osoby nie zaszczepione, to dzisiaj znalazłem rzecz, która świadczy o tym, że właśnie się to powoli rozkręca.

Jak podaje jeden z głównych ściek mediów, który zazwczyaj czytają zbyt leniwi Polacy, nie majacy chęci poszukiwania prawdy nigdzie indziej:

 

"Ekspert ostrzega przed kolejnymi odmianami koronawirusa, które mogą pojawić się w Polsce. Nowe mutacje mogą trafić do naszego kraju jako "pamiątka z wakacji". Wszystko za sprawą niezaszczepionych urlopowiczów.

O sprawie informuje Radio ZET. Jak tłumaczy kierownik Katedry i Zakładu Mikrobiologii i Wirusologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Tomasz Wąsik, "po wakacjach niezaszczepieni Polacy mogą przywieźć do kraju nowe odmiany wirusa". Dodaje, że w takich krajach, jak Egipt, Tunezja czy Chorwacja zdecydowana większość populacji jest niezaszczepiona.

Ulubiona Hurghada w Egipcie. Świetnie, ale proszę nie zapominać, że odsetek zaszczepionych Egipcjan wynosi jakieś 5 procent. Tam praktycznie nikt nie jest zaszczepiony. Tam wirus hula. Niezaszczepiona osoba, która pojedzie tam na wakacje, przyjedzie najprawdopodobniej z wirusem - mówi prof. Wąsik, podkreślając, że szczepienie w dużej mierze chroni przed ciężkim zakażeniem i śmiercią."

Jeszcze na dobre wakacje się nie zaczęły a to nieszczepieni już powolutku małymi krokami zaczynają być szkalowani i obwiniani za 4 falę, która nieuchronnie nadejdzie jesienią, co wg mnie jest kompletną bzdurą, ponieważ z tego co dowiedziałem się z niezależnych źródeł, to osoby zaszczepione są inkubatorami i wylęgarnią wirusa, to w nich tworzą się nowe mutacje.

I nie zapominajmy, że równiez na tym samym ściek-medium był artykuł, który mówił o tym, iż obecne szczepienia obecnym preparatem genetycznym NIE CHRONIĄ przed wariantem delta.

Wnioskuję z tego, że to właśnie zaszczepieni kretyni uważający się za niezniszczalnych, hulający sobie beztrosko na wakacjach będą największymi roznosicielami a do tego hipokrytami oskarżającymi normalnych niezaszczepionych racjonalnie myślących ludzi o 4 falę pandemii, gdzie to ONI będą temu winni.

 

  

 

 

KOMENTARZE

 • Tylko czekać, aż jakiś super ekspert oznajmi, że pojawiła się osoba,
  która podłapała naraz dwie lub nawet trzy, nowe mutacje.
  I co wtedy ?
  Przecież wiadomo, że wyobraźnia jest zdolna do wszystkiego...
 • "Że jeśli człowiek się zaszczepi raz/dwa to będzie
  już odporny na tego okropnego wirusa, oraz dodatkowo zyska supermoce!
  -----------------------
  Tak - i pomyśleć tylko, że diablisko będąc wśród ludzi - swoją robotę zaczęło od wiadomego jabłka - a teraz owe jabłko stało się szprycą.
  Wniosek?
  Diablisko też się uczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031