Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 9 komentarzy

Fu-inle

Ian Fu-inle - Apolityczny agnostyk poszukujący prawdy, zasfascynowany psychologią społeczną, uzależnieniami, duchowością, religiami. Wegetarianin, miłośnik zwierząt, muzyk, informatyk.

Nowe przemyślenia - covid

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narracja rządzących nami dręczycieli posuwa się coraz dalej

Narracja rządzących nami dręczycieli posuwa się coraz dalej i to niestety mam wrażenie, że w coraz to gorszym kierunku. 

 

Po wyszczepieniu kilku milionów Starszyzny i ludzi w średnim wieku, rządzące nami prymitywy i oprawcy powoli będą się zabierać za wyszczepianie dzieci...

 

Od jakiegoś czasu mainstreamowe ściek-media donoszą o jakże to grożnej i niebezpiecznej odmiany covid-19 - mianowicie chodzi o wariant Indyjski zwany "delta". (kojarzy się z czymś wojskowym i niebezpiecznym), może stąd ta nazwa by budzić w nas trwogę i strach, ponieważ coraz większa liczba ludzi zaczyna mieć potocznie mówiąc wyjebane. 

Natomiast niepokój zaczyna budzić pewna informacja podana na wp...mianowicie:

 

"Statystyki wskazują, że w WIekiej Brytanii rezerwuarem nowej mutacji koronawirusa są szkoły. To budzi podejrzenie, że teraz to głównie populacja dzieci i młodzieży będzie chorować z powodu COVID-19.

-Będziemy coraz częściej mówili o tym, że koronawirus szerzy się wśród dzieci - bo to jest populacja niezaszczepiona. Zaczynamy wychodzić z przypadków zachorowań wśród dorosłych, właśnie dlatego, że mamy świeżych ozdrowieńców i bardzo dużo zaszczepionych - tłumaczy w rozmowie z WP abcZdrowie dr. Łukasz Durajski, pediatra i konsultant WHO"


Jak widzimy, rządzący nami bandyci wg mnie na jesień przyjmą najpierw taktykę bajania, że nowa odmiana DELTA rozchodzi się głównie wśród dzieci i młodzieży, a na sam koniec na celownik wezmą osoby, które nie chcą wprowadzać w swój organizm terapii genowej. 

 

Co więcej o odmianie zwanej deltą, która ma następujące przerażające objawy w postaci:

 • Katar
 • Wysypka
 • Biegunka
 • Wymioty
 • Mdłości
 • Ból gardła
 • Ból głowy
 • Zaczerwienienie oczu

Jak widać, takie objawy równie dobrze można przypasować do przeziębienia lub zatrucia pokarmowego.

Natomiast jestem ciekaw, jaką propagandę tym razem rządzące bumelanty zasieją wśród społeczności, może młodzi aktorzy będą zachęcać do szczepień, większy socjal na zaszczepione dzieci, więcej nagród?
Czym teraz będą się starali przekupić rodziców i naszych najmłodszych...  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Po wyszczepieniu kilku milionów Starszyzny i ludzi w średnim wieku, rządzące nami prymitywy i oprawcy powoli będą się zabierać za wyszczepianie dzieci...". -

  --- Tak, są takie sygnały, niestety. Pozostaje nadzieja, że możliwie dużo ludzi zachowa rozsądek.

  Notka porządnie ujmuje istotę rzeczy :)

  *****
 • v
  zdjęcie wprowadzające mówi wszystko. Brawa!
 • @JimA 21:47:25
  "zdjęcie wprowadzające mówi wszystko. Brawa!"

  Może to fotomontaż???
  Niby widzę, ale uwierzyć nie mogę....

  Pozdro!
 • @ Autor, All
  "Po wyszczepieniu kilku milionów Starszyzny i ludzi w średnim wieku, rządzące nami prymitywy i oprawcy powoli będą się zabierać za wyszczepianie dzieci..."

  Wpadłem na pomysł, że chodzi o depopulację, bo w czasie inwazji na Irak grandziarzom udało się zdobyć informację o sposobie skrócenia ludzkiego życia do 120 lat o czym mowa jest w ST - Bardziej szczegółowy opis z tabliczek umożliwił być może odwrócenie tego stanu rzeczy i grandziarzom i ich potomstwu będzie teraz potrzebna cała planeta do dyspozycji.
  Niby wygląda na odlot, ale przecież historie o stworzeniu świata, człowieka i potopie swoje bardziej szczegółowe i znacznie starsze wersje mają...

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • "Narracja rządzących nami dręczycieli posuwa się coraz dalej"
  -----------------------
  Czarci pomiot będzie robić swoje - dopóki mu ludzie na to pozwolą.
  Wniosek?
  Wygląda na to, że ludzie w jakiś niepojęty sposób są kompletnie ubezwłasnowolnieni - więc czarci pomiot zrobi z nimi wszystko - co tylko sobie zaplanuje. Czyżby ludzie przestali już być ludźmi - więc czarci pomiot przystępuje bez żadnych przeszkód do utylizacji tychże?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031