Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 9 komentarzy

Fu-inle

Ian Fu-inle - Apolityczny agnostyk poszukujący prawdy, zasfascynowany psychologią społeczną, uzależnieniami, duchowością, religiami. Wegetarianin, miłośnik zwierząt, muzyk, informatyk.

Media a covid

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie posiadam w domu Tv

 

Nie posiadam w domu Tv, w sensie sam odbiornik posiadam, lecz nie posiadam żadnego rodzaju kablówki, gdzie można by było odbierać programy, od jakiś bodajże dziesięciu lat, nie z powodów finansowych, lecz dlatego iż ciężko jest mi pojąć jak ludzie mogą płacić jakąkolwiek kwotę, jakikolwiek grosz za ten chłam który jest tam nadawany...gdy jestem w odwiedzinach u rodziny lub kogoś znajomego, mam okazję czasem zerknąć co jest przedstawiane w ówczesnej Tv. Przyglądając się kretyńskim serialom, żałosnym teleturniejom, gdzie prezenter co jakiś czas rzuci mało zabawną anegdotkę, która w mojej ocenie jest szczytem szczytów poziomu żenady i tak przez miliardy reklam farmaceutycznych od środków na grzybice po cudowne leki uspakajające bez recepty poprzez środki przeciwbólowe aż po leki przeciwgorączkowe itp. itd. kończąc na wiadomościach, na prawdzie objawionej, gdzie w owych wiadomościach na różnych kanałach przedstawiane są zbawienne statystyki morderczego, zjadliwego wirusa, który czyha na klamkach, szybach, naszych smartfonach skórze, ubraniu, obuwiu itd...najlepiej po przyjściu do domu skądkolwiek wykąpać się w spirytusie...w każdym razie, mając czasem okazję jak wspomniałem obejrzeć sumę tych wspaniałości zastanawiam się, jak można brać na poważnie te banialuki, ten cały syf, a w głównej mierze wiadomości dotyczące covid...zakłamane statystyki, zakażenia (badane do niczego nie nadającymi się testami PCR), ogniska choroby, coraz to bardziej upokarzające nas obostrzenia, zakazy, nakazy i Bóg jeden wie co jeszcze...tak samo w radiu, jeszcze do mniej więcej roku wstecz byłem wiernym słuchaczem zhańbionej „trójki”. Po całej aferze jaka się wydarzyła w związku, jak zapewne większość was pamięta kawałkiem Kazika na liście przebojów, jest nadawana ta sama propaganda (poza jedną, może dwiema muzycznymi stacjami).

 

Natomiast jeśli chodzi o nasz największy wynalazek ludzkości – „wolny” internet, a głównie rozchodzi się tutaj o mainstreamowe media...wchodząc na jakąkolwiek stronę z wiadomościami od razu rzuca nam się w oczy wielki szyld z ilością nowych zakażeń, oczywiście tak jak w Tv zafałszowanych, popartymi nędznymi testami PCR. Czasem z ciekawości zdarzy mi się wejść w (jeśli to tak można nazwać) taki artykuł głównie po to, aby zerknąć na komentarze pod nim, ponieważ nie mam zbytnio ochoty na czytanie indoktrynacji dotyczącej covid sprzedajnych hien jakimi są w dzisiejszych czasach ówcześni dziennikarze. Co ciekawe, przeglądając pobieżnie dziesiątki, jak nie setki komentarzy większość z nich opowiada się negatywnie w stosunku do obecnej plandemi, zdarza mi się sprawdzić taką rzecz raz na jakiś czas, na kilku portalach i tutaj przychodzi kontemplacja – gdzie do diaska podziewają się Ci wszyscy ludzie, skoro przechadzając się po ulicy lub jadąc samochodem to 99% to zamaskowani osobnicy (grzybiarze).

Ostatnio bardzo popularną wypowiedzią była ta, należąca do naszego ekonomisty ministra zdrowia niedzielskiego - ekonomisty (z małej litery z powodu braku okazania szacunku tej personie).

„"Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem"

 

oraz


„"Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy. Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem"

 

bardzo dobrze ministrze, niech doktryna strachu trwa!!! W końcu jeśli boisz się ludzi wokół siebie, nie widzisz działań tych którzy rządzą! Może to dlatego nasze społeczeństwo jest takie cherlawe, opieszałe i nieruchawe, koncentrując całą swoją uwagę i energie na otaczającym nas ludzie nie mamy siły się zebrać i przekierować naszego gniewu i niezadowolenia na tych na których powinniśmy, tzn na nasze „elity”, to właśnie tam znajduje się epicentrum tej całej zgnilizny moralnej jaka nas otacza – niedziałającej służby zdrowia, upadku gastronomi i hotelarstwa, biedy, niezadowolenia społecznego.

 

Dopóki tego nie zrozumiemy i damy się karmić i ogłupiać masowym mediom to pozostaniemy w obecnym stanie rzeczy jeszcze długie lata, dopóki będziemy bać siebie nawzajem, unikać spotkań na świeżym powietrzu, nie będziemy odwiedzać znajomych i rodzin, bo tak nakazuje nam gadające pudło to do końca upadniemy, przekroczymy „punkt zero” z którego nie będzie już odwrotu, a zbliża się on wielkimi krokami i tak jak jeszcze do niedawna uważałem, że ludzie się przebudzają, tak z każdym dniem jak się przemieszczam, to widzę coraz to więcej zamaskowanych i zastraszonych ludzi.

 

Na koniec chciałem się odnieść do szczepień, gdzie ostatnio właśnie w mediach została przekazana nam przykra wiadomość odnośnie odejścia naszego Polskiego artysty Krzysztofa Krawczyka, gdzie moim subiektywnym zdaniem to nie choroby współistniejące, nie covid a właśnie szczepionki pomogły mu wybrać się na tamten świat, to po zaszczepieniu ten zacny człowiek trafił do lazaretu z covidem...czy naprawdę ludzie nie widzą tutaj symetryczności tego zdarzenia? Podobnie było z naszym wspaniałym aktorem Krzysztofem Kowalewskim, do tego osobiście znam jedną parkę, która po szczepieniu astrą zenecą dostała covid i siedzi na kwarantannie...czy to nie jest widoczne jak na dłoni, że ewidentnie coś tu jest nie tak?

 

Jakby tego wszystkiego było mało, EMA która wydała jakiś czas temu komunikat o braku dowodów na związek między szczepionką i zakrzepicą to tak 7 kwietnia dowiedzieliśmy się, że podejrzenia jednak się potwierdziły.

Osobiście uważam, że to jest ostatni moment by się obudzić, bo gdy wy szczepione osoby masowo na jesień zaczną chorować, gdy białko z preparatu będzie atakować cały organizm powodując chorobę auto-immunologiczną będzie za późno.

 

Teraz jest czas, by przekierować ten bezkresny gniew na rządzących...

KOMENTARZE

 • Globalizm Nazizm Faszyzm !
  Niemiecki nazizm
  Włoski faszyzm
  żydowski globalizm

  Nazizm opierał się na bojówkach
  Faszyzm opierał sie na bojówkach
  Globalizm żydowski opiera się na bojówkach [ prewencji 60 tyś ] i na zmasowanej globalnej żydowskiej propagandzie !

  DLA ŚWIAT NIE MA NIC GROZNIEJSZEGO NIŻ żydowski GLOBALIZM ! bo Globalizm niszczy psychikę ludzką praktycznie na zawsze ! po propagandzie żydowskiego Globalizmu ludzkość staję się bezwolnymi Małpoludami !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • "mam okazję czasem zerknąć co jest przedstawiane w ówczesnej Tv."
  Jesteś bardzo zorientowany w temacie.
  Przypominasz, tym co piszesz, kolegę, który wyciągając rękę z kubkiem i odwracając głowę, mówił: "mi wódki nie lejcie".
 • "Teraz jest czas, by przekierować ten bezkresny gniew na rządzących..."
  -------------------
  Trzeba zneutralizować prawdziwego wirusa zagrażającegio ludzkości od zawsze - bo takie a nie inne rządy są tylko objawem działalnościi tego wirusa - rodem z Piekła.
  Wniosek?
  Czy Jezus Chrystus mówiąc dobitnie i wyrążnie:
  "waszym ojcem jest diabeł..."
  - mówił to tak sobie dla jaj?
  Przecież On pojawił się na Ziemi głwnie po to - aby dać ludziom wskazówki - jak mają się wyleczyć z tego wirusa. Oczywiście te wskazówki są teraz przez wirusa przerobione na korzyść wirusa - ale po to człowiek ma rozum - aby odtworzyć wwszystko to - co należy robić w sprawie - prawdziwego wirusa.
  Na koniec - "po owocach ich poznacie" - więc pytam sie - jakie jeszcze owoce musi ludziom podrzucić pod nos czarci pomiot - aby w końcu ludzie ci załapali - jak jeden mąż - o co w tym wszystkim chodzi? Jak jeden mąż!
 • @demonkracja 08:27:48" aby w końcu ludzie ci załapali - jak jeden mąż - o co w tym wszystkim chodzi? Jak jeden mąż!"
  Gdybyś mniej pluł jadem a więcej patrzył na świat i obserwował ludzi , wiedziałbyś, ile ludzi chce tego o czym tu nudzisz a ilu podoba się to co jest.
  Odpal strony z koncertów rockowych lub przyjrzyj się gestom sportowców.
  Może zauważysz wreszcie, ilu ludzi wyraża się poprzez gest mano cornuta.
  Może dotrze do ciebie wreszcie, że przebywasz w wielomilionowym stadzie któremu wypominasz to, co jest jego naturą.
 • @ABX 08:51:05
  Szanowny @ABX - proszę nie ryć na mojej grządce (pod moim wpisem) - prosze poszukać sobie albo żołędzi pod jakimś dębem na odludziu - albo kartofliska z daleka od ludzi.
 • @demonkracja 09:16:52
  masz tu określony cel swego pobytu, może nawet misję.
  Czy idzie o coś wręcz odwrotnego od pozorów którymi tu pogrywasz?
 • 5*
  Tu będzie pasowało. Covidowe samodzielne "myślenie" telaviwzorem:

  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/picture_606d1900811ce.gif
 • Autor 5*
  DK
 • @ABX "Trzeba zneutralizować prawdziwego wirusa zagrażającegio ludzkości od zawsze" - Chrystus "waszym ojcem jest diabeł..."
  powiedział dobitnie i wyrążnie"


  https://m.neon24.pl/0e287f6e3888c17eb4afc5bf8504902b,14,0.png

  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031