Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 9 komentarzy

Fu-inle

Ian Fu-inle - Apolityczny agnostyk poszukujący prawdy, zasfascynowany psychologią społeczną, uzależnieniami, duchowością, religiami. Wegetarianin, miłośnik zwierząt, muzyk, informatyk.

Dychtomia społeczeństwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od dawien dawna ludzie dzielili się w wielu kwestiach - głównie kiedyś były to podziały religijne, rasowe, polityczne i kulturowe.

Od dawien dawna ludzie dzielili się w wielu kwestiach - głównie kiedyś były to podziały religijne, rasowe, polityczne i kulturowe.Teraz obowiązuje podział prawie we wszystkim, poza podziałami w/w doszły podziały dziesiątek płci, które są narzucane przez lewicowych radykałów, co osobiście dla mnie jest niedorzecznością. Natura nas skonstruowała pod tym względem w bardzo prosty sposób, na płeć żeńską i męską. Jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy mogą apirować emocjonalnie do tej samej płci, nie uważam żeby było w tym coś złego, natomiast cała ta otoczka lgbtq + miliard niemożebnie mnie drażni i fakt iż owe środowiska domagają się ponadprzeciętnych praw i traktowania, każdy wobec siebie powinien być równy, karygodnym dla mnie jest domaganie się wyższości swoim zwichnięciem emocjonalo-seksualnym.

Podział rasowy...

Zapewne pamiętają Państwo ubiegłoroczy "karnawał" w amerykańskich miastach, gdzie doszło do zabójstwa niejakiego G.Floyda - drobnego oprycha, złodziejaszka i prawdopodobnie uzależnionego od narkotyków (2002,2004 dostawał kilkumiesięczne wyroki za posiadanie kokainy).
Nie mi oceniać, czy to jak postąpił policjant wobec podejrzanego było wykroczeniem poza jego prawa, natomiast zachowanie Pana, F można było uznać za conajmniej niepokojącego podczas zatrzymania (szarpanie się, histerie), leżąc na ziemi, powtarzając jak mantrę słynne "I can't breathe" ów policjant mógł mieć wątpliwości, czy podejrzany mówi prawdę, czy np nie mówi tego by się wyswobodzić, w każym razie w tej sprawie wyrok powinien wydać odpowiedni organ, natomiast to, co zaczęło się dziać po tym zdarzeniu przechodzi ludzkie pojęcie.

Ogromne zamieszki na skalę krajową, jeśli nie światową, niszczenie mienia ludzkiego nie białych społeczności a wszystkich, przez jaką społeczność...oczywiście, ciemnoskórą - płonęły dobytki białych, Azjatów, czarnych, mulatów itp itd...
Do tego niszczenie przez nich dorobków kulturowych i co najzabawniejsze pomnika Tadeusza Kościuszki który...w kontaktach z Thomasem Jeffersonem nalegał na wykupienie i wyzwolenie niewolników i walczył o ich prawa!

Na yt znajduje się nagranie, gdzie ciemnoskóra kobieta stoi z transparentem "All live’s matter" (każde życie się liczy), co najzabawniejsze inna ciemnoskóra kobieta z kilkoma tej samej karnacji osobami kłóciła się z nią o ten transparent - absurdem jest fakt, że ów kłótnia była o to, że tej drugiej nie podoba się, iż czarnoskóra osoba twierdzi, że każde życie się liczy, pewnie najpoprawniej byłoby mieć baner "Black live’s matter" ( popatrzmy teraz racjonalnie, w którą stronę idzie rasizm)
Nie jestem rasistą, gdyby nagle biali lub Azjaci zaczęli się domagać wyższych praw i traktowania, również by mnie to nie odpowiadało, nie wspominając już o klękaniu polityków, sportowców itp itd...Każde życie się liczy i taka jest niepodważalna prawda!

Podział religijny...

Istnieje od wieków, aczkolwiek w ostatnich dekadach to chrześcijaństwo i katolicyzm zbiera baty, nie jestem osobą zbytnio religijną, osobiście wierzę w istnienie czegoś/kogoś wyższego od nas, lecz subiektywnie stwierdzam, że ani nauka ani religia nie jest w stanie dowieść istnienia/nieistnienia tej wyższej siły.
W każdym razie jestem w stanie uwierzyć, że w najbliższych latach może dojść do rozłamu katolicyzmu, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co wyczynia obecny człowiek na stanowisku głowy kościoła, niejaki Franciszek, między innymi odprawiał modły w meczecie w Turcji oraz:

"4 października 2019 r., w wigilię rozpoczęcia Synodu Amazońskiego, w Ogrodach Watykańskich, w obecności papieża Franciszka oraz niektórych biskupów i kardynałów, miała miejsce ceremonia religijna, której częściowo przewodniczyli szamani i podczas której zostały użyte symboliczne przedmioty, a w szczególności drewniana rzeźba nagiej, ciężarnej kobiety. Takie podobizny są znane i należą do rdzennych rytuałów plemion amazońskich, konkretnie służąc kultowi tak zwanej Matki Ziemi, Pachamamy. W kolejnych dniach drewniane, nagie figurki kobiece czczone były również w Bazylice św. Piotra, przed grobem świętego Piotra. Papież Franciszek powitał również dwóch biskupów niosących na ramionach figurę Pachamamy i udających się z procesją do Sali Synodalnej, gdzie owa figura została ustawiona na honorowym miejscu. Figurki Pachamamy zostały również wystawione na widok publiczny w kościele Santa Maria in Traspontina."

Tak jak nie mam nic przeciw pogaństwu, oraz jakiejkolwiek religii, uważam takie zachowanie głowy kościoła za czyste Bałwochwalstwo, do tego nie zapominając o pierwszym przykazaniu "Jam jest Pan, Bóg twój. Nie będziesz miał innych bogów obok Mnie."
Wnioski proszę wyciągnąć osobiście.

Podziały polityczne...


Tak, jak zawsze w naszym kraju był podział głównie na "ten straszny PIS" i to "lepsze Po, acz również złodziejskie", odnoszę wrażenie, że w tej kwestii wiele się nie zmieniło, podział nadal ten obowiązuje, doszło ewentualnie w rządzie tylko więcej oszołomów typu radykalnie prawicowa konfederacja, radykalnie lewicowa wiosna i inne tego typu tałatajstwo, której w całej okazałości nie dzieląc na różne obozy gardzę i pluje.

Na koniec tego wpisu prawdziwe dwie perełki! I tak jak w w/w podziałach nie wyrażam innego zdania poza neutralnym, to tutaj już mam wypracowane swoje zdanie:

Podziały na antycovidian/covidian...

Osobiście, jak pisałem we wcześniejszym artykule opowiadam się w tej pierwszej grupie i jak pisałem, nie wykluczam istnienia covid, ale uważam całe to bagno z nim związane za sprytne zmanipulowanie społeczeństwem przez mass media, skorumpowanych lekarzy (tutaj główne ukłony dla pana Krzysztofa Simona),który poza mało błyskotliwym wyrazem twarzy, namawia gorliwe nas jako naród na masowe szczepienia, ewidentnie sprzedał się któremuś z osławionych koncernów farmaceutycznych.

 Do tego prawdziwa gwiazda tego spektaklu...Szanowni Państwo, obecny MINISTER ZDROWIA (tutaj pozwole sobie przytoczyć cytat z wikipedii)

"Adam Wojciech Niedzielski – polski ekonomista, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy i menedżer specjalizujący się w zarządzaniu finansami oraz zarządzaniu strategicznym. Doktor nauk ekonomicznych."

Doktorem jest owszem, ale żadnym związanym z medycyną, rewelacyjnym jest to, że o zdrowiu ~40mln Polaków decyduje ekonomista...
Wracając do podziału, osobiście uważam, że cała ta hucpa dąży do obalenia światowej gospodarki i do stworzenia globalnego rządu, który będzie zarządzał pomniejszymi cyrkami zwanymi Państwami.

I tak jak ja zaliczam się do osób anty, którzy patrzą na covidian (jak ja ostatnio w markecie na faceta który miał nałożone dwie maseczki naraz) jak na idiotów, to covidianie zza maseczek, często zza zaparowanych okularów łypią na nas jak na zbrodniarzy czekających tylko na to, by sprzedać im smarknięciem lub kichnięciem chorobę! Jakby to był nasz cel, chodzenie bez maseczki i przeprowadzanie eksterminacji jak największej ilości osób swobodnym ODDYCHANEM, zabawne, że coś normalnego i naturalnego stało się w owych czasach łamaniem prawa...
Ostatnio bardzo upodobałem sobie nazywanie "tego gatunku ludzi" - GRZYBIARZAMI, DROŻDŻAKAMI, bowiem pod maseczką, którą w teorii powinno się zmieniać najpóźniej co dwie godziny, a jak wiadomo Ci osobnicy noszą jedną zmiętą obleśną maseczkę po kilka dni (jeśli nie miesięcy), roi się od bakterii, pleśni i drożdży, zwłaszcza że teraz robi się na prawdę ciepło.

Podziały na anty szczepionkowców/zwolenników szczepień...


Tutaj sytuacja wydawałoby się jest klarowna, jednak

Jeśli chodzi o nowy preparat eksperymentalny, (bowiem znajduje się on w III fazie badań) i jak stoi jak wół na stronie rządowej w dokumencie o nazwie "Narodowy Program Szczepień" na stronie 30 z 34 następujący wpis:

"Powszechne szczepienia przeciw COVID-19 przy użyciu opracowanych w ostatnim czasie szczepionek wiążą się z potrzebą NADZORU NAD ICH SKUTECZNOŚCIĄ. Badania po wprowadzeniu szczepionki do obrotu są nieodzowne W CELU ZGROMADZENIA DALSZYCH DANYCH NA TEMAT JEJ EFEKTYWNOŚCI, w warunkach realizacji programu szczepień. Szczepionki przeciw COVID-19 będą w Europejskiej Agencji Leków PODDANE OCENIE DOPUSZCZENIA DO OBROTU  W TRYBIE WARUNKOWYM. PROCES TEN UMOŻLIWIA DOPUSZCZENIE DO OBROTU SZCZEPIONEK Z OKRESOWĄ OCENĄ BADAŃ KLINICZNYCH 3 FAZY, KTÓRE PO WPROWADZENIU SZCZEPIONKI DO OBROTU BĘDĄ KONTYNUOWANE. Pozwoli to na ocenę m.in. czasu utrzymywania się odporności po szczepieniu, czy ochronnego poziomu przeciwciał. Podstawą oceny skuteczności szczepień będzie centralny rejestr zaszczepionych przeciw COVID-19 prowadzonych w ramach nadzoru epidemiologicznego. Monitorowanie długofalowe będzie obejmowało OCENĘ EFEKTYWNOŚCIszczepionek przeciw COVID-19 w badaniach obserwacyjnych z uwzględnieniem porównania zachowań PRZED I PO WPROWADZENIU SZCZEPIEŃ. W ramach tych badań będzie można określić efektywność szczepień w określonych środowiskach i szczególnie wrażliwych grupach. Działania w ramach swoich kompetencji będą prowadzić instytuty badawcze, Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji (AOTMiT) oraz Agencja Badań Medycznych. Wykorzystany system GIS COVID-19 wdrażany przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa."

Szanowni Państwo...nie wiem czy społeczeństwo Polskie jest tak leniwe, tak zmanipulowane czy najzwyczajniej TAK GŁUPIE, że nie jest w stanie wychwycić pogrubionego i powiększonego tekstu.

Wystarczy czytać między wierszami

Jak dla mnie to pogrubione i wytłuszczone słowa, przypominam na stronie RZĄDOWEJ jawnie pokazują, że ów preparat jest w fazie testów, testów na LUDZIACH i jest dopuszczony w trybie WARUNKOWYM, co dla mnie oznacza jeden wielki światowy eksperyment, w którym świat to klatka a ludzie - myszy.

Biorąc pod uwagę powyższe w tym wypadku anty szczepionkowców uważam za jak najbardziej racjonalne i rozumne istoty, natomiast zwolenników szczepień w tym wypadku (covid-19), za...za przeproszeniem bydło...

Tak właśnie na chwilę obecną wygląda nasz świat w którym żyjemy i z którego trudami musimy mierzyć się codziennie.

Pozostaje tylko jedno pytanie, kto ma w nim łatwiej...

MY czy ONI?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031