Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 9 komentarzy

Fu-inle

Ian Fu-inle - Apolityczny agnostyk poszukujący prawdy, zasfascynowany psychologią społeczną, uzależnieniami, duchowością, religiami. Wegetarianin, miłośnik zwierząt, muzyk, informatyk.

Czasy w których przyszło nam żyć

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od ponad roku śledzę serwis "Neon24", porusza on interesujące mnie treści a co najważniejsze treści, które są rzetelne. Postanowiłem podzielić się z ludźmi odwiedzającymi ten serwis swoimi skromnymi spostrzeżeniami - to lecimy!

Od czasów, kiedy byłem berbeciem fascynowały mnie ludzkie zachowania społeczne.
Nieraz również usłyszałem, że jestem dobrym obserwatorem i potrafię celnie wyciągać wnioski na podstawie owych obserwacji.

Ostatnio moją głowę zaprząta pewien problem, czy czasy w których przyszło nam obecnie żyć, to czasy głupoty - wiek zidiocenia.

Skupię się w tym momencie na "pandemii". Jestem osobą, która nie wyklucza istnienia sars-cov-2, jak również osobą która uważa, że obecny stan rzeczy związany z tą "straszną zarazą" jest niepomiernie wyniesiony ponad wszelkie wyobrażenia. Jeszcze 2 lata temu nikt z nas nie pomyślałby, że będzie mu nakazane zasłaniać twarz szmatką pod karą mandatu w zwykłym markecie a tymbardziej na wolnym powietrzu. Tutaj właśnie dopada mnie refleksja apropo inteligencji ludzkiej.

Wieczorami gdy przechadzam się pustymi uliczkami, będąc na spacerze ze swoimi zwierzakami, tudzież chodząc samemu, nieraz widzę kogoś przemykającego chodnikiem, zazwyczaj z zasłoniętą twarzą - wtedy właśnie nachodzą mnie myśli co się stało z ludźmi, do jakiego stopnia niektórzy z nas zostali zmanipulowani, że idąc samotnie zasłaniają twarz szmatą - powietrze przecież nie jest morowe, stróżów prawa również nigdzie na horyzoncie, a jednak delikwent nie jeden, a każdy którego mijam skrywa się za tą "kotarą" i mijając mnie łypie złowrogo jakbym miał go zaraz zarazić trądem, dżumą lub czymkolwiek również strasznym.

Ludzie w tych czasach są do tego stopnia zastraszeni i zmanipulowani, że w naszym kraju to już nie jest podział polityczny, religijny i subkulturowy, teraz większość  z nas jest sobie wrogiem, w mojej subiektywnej ocenie covid nie jest niczym innym jak odmianą klasycznej grypy z domieszką jakiejś odmiany, która bardziej może rzucać się na płuca (chociaż częstym powikłaniem po zwykłej grypie która cudownie zniknęła z naszego świata jest zapalenie płuc), gdy przeglądałem statystyki które w internecie są ogólnodostępne, w porównaniu z latami wcześniejszymi ludzkość wyzbyła się grypy!

Kolejną rzeczą są testy PCR, które są jak ruletka, mimo tego jadąc samochodem widzę bandy idiotów czekające kolejkami ciągnącymi się jak pęta parówek by wziąć udział w tym losowaniu.

No i oczywiście nie zapominajmy o cudownych szczepionkach powstałych w magicznie szybki sposób i o pośpieszającej narracji polityków i mediów by się "szybko wyszczepić!", najlepiej najszybciej jak to jest możliwe preparatem, który powstał w ciągu zaledwie kilku miesięcy, modyfikującym ludzkie DNA.

Ludzie których znam osobiście, których znam z opowieści znajomych, oraz tych na portalach społecznościowych, gdzie niektórych uważałem za na prawdę inteligentnych i wykształconych, widzę jak na samą wieść o kolejnej dostawie tych specyfików przebierają nóżkami, najchętniej od razu pruliby z odsłoniętym w biegu ramieniem, by dać sobie wstrzyknąć nie wiadomo tak na prawdę co?

Najczęściej na moje zapytanie - "Czy wiesz czym się właściwie szczepisz i co to dokładnie jest? Szukałeś/aś informacji na ten temat?" Spotykam się z odpowiedzą, że "wszystko zostało podane w TV, a w nternecie się szukać nie chce" (przypominam, że przytaczam tu w większości wypowiedzi osób wykształconych, które miałem za osoby myślące), WIadomo, że wszystko, co podane na srebrnej tacy, nie wymagające wysiłku i szukania jest dużo wygodniejsze, natomiast w mojej ocenie szukanie nie boli i można na prawdę znaleźć w internecie odpowiedzi na różne nurtujące nas pytania.

A może najzwyczajniej dać sobie spokój z uświadamianiem i wybudzaniem ludzi z ich pięknego snu, gdzie służba zdrowia dba o ich dobro, rząd mówi prawdę a preparaty niewiadomego pochodzenia ratują życie?

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Miło że się Pan przyłączył. Proszę być gotowym na różne reakcje :)
 • 5*
  Autor 5*

  P.S. miło, że się Pan przyłączył do grona publicystów. :)
 • @Alfax 17:37:31
  https://alfax-2020.neon24.pl/post/158950,covid-19-ludzie-ryzyko-i-pospiech-oraz-fortuna
 • 5☆
  Dla tych którzy działają w amoku.

  Warto by po wysłuchaniu zastanowili się zwłaszcza ci którzy zamiast własnego rozumu używają w miejsce mózgu mainstreamowe TV i przeanalizowali jak działają ponadnarodowe firmy farmaceutyczne.

  https://vimeo.com/417745962

  https://vimeo.com/417833846

  i związane z nimi partie polityczne oraz poszczególni politycy a nawet rządy.

  Pozdrawiam.
 • Autor 5*
  Warto uświadamiać mimo, że w większości przypadków będzie to syzyfowa praca.
 • Głupota albo zdrada triumfują.
  "Jeszcze 2 lata temu nikt z nas nie pomyślałby, że będzie mu nakazane zasłaniać twarz szmatką pod karą mandatu ..."

  A tacy Japończycy od lat noszę maseczki z własnej woli bez przymusu, z przyzwoitości z szacunku dla zdrowia innych Japończyków.

  To całkiem inna klasa moralności, mądrości, dyscypliny społecznej, patriotyzmu.

  Dzisiaj umiera setki Polaków dziennie (nadmiarowo) a wszyscy oni to ofiary antykowidowców którzy sabotują przeciwdziałania epidemii.

  To zbrodnia przeciw narodowi Polskiemu... i nie ważne czy w trybie pożyteczny idiota czy w trybie zdrajca wróg narodu Polskiego.
 • @Oscar 18:55:59
  Polecam antycowidocom wizytę na oddziale Cowidowym ..najlepiej oczywiście bez maseczki...
  Przysłużyli by się Polsce ..gdyby tak jeszcze odmówili leczenia...

  to się nie wydarzy to nie ten poziom moralności... co innego szczekać w sieci a co innego sprawdzić na sobie prawdę obiektywną.
 • 30 % ludzi w Polsce to kompletni idioci !
  Drugie 30 % to typowi konformiści ! razem to 60 % totalne DNO !

  40 % ludzi myśli samodzielnie w Polsce i to jest pocieszający objaw !!!




  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach,
 • @Oscar "Japończycy od lat noszę maseczki" - To jak MOGŁO w Japoni dojść do PANDEMII COVID-19?!!
  .


  "A tacy Japończycy od lat noszę maseczki z własnej woli bez przymusu"


  Japończy po przez wiekowe INTENSYWNE PRANIE ich MÓZGÓW należą do NAJBARDZIEJ SAMO-ZNIEWOLONYCH (już NIE)ludzi na Ziemi!!!



  Bez ślepego posłuszeństwa do polityków, królów, do kapłanów -

  bez ślepego posłuszeństwa do KASY RZĄDZĄCEJ - "eXpertów" i wszystkich innych "AUTORYTETÓW" nie było by:


  KAMIKAZE !!!!!!!!! jak również


  Świętych inkwizytorów, krzyż-owców,...


  SS-manów, NSDAP-owców, GESTAPO-wców, Stasi,...


  CZEKA-istów, NKWD-zistów, KGB-owców,...


  UB-wcóe, SB-eków, WSI-oków,...

  Pol Pot (Kamboża) - Santebal


  oraz chińskie MBP i CWSS.




  ŚLEPE POSŁUSZNI ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ doprowadziło do NAJWIĘKSZYCH ZBRODNI przeciwko ludzkości !!!

  Jednocześnie doprowadziło do odebrania CAŁKOWITEJ WOLNOŚCI wolnemu człowiekowi - doprowadziło do największego zniewolenia człowieka, a przez to COŁKOWITEGO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI.


  KOLEKTYWIZM ZABIŁ INDYWIDUALIZM !!!

  To znaczy KOLEKTYWIZM zabił unikalność i niepowtażalność każdego człowieka i zrobił z nich BEZMYŚLNE MASY !!


  Doskonałym EGZEMPLAŻEM tego OKRUTNEGO procederu jest międzyinnymi ukrywający się pod rzydowsko-ŻYMSO-HOLLY-Łódzkim pseudonimem KOMENTUJACY tu niejaki KAMRAD Oscar !!!











  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 17:12:06
  Witam!
  Jestem przygotowany, po ponad roku czytania postów i komentarzy wiem, czego mniej więcej mogę się czasem spodziewać,
  Dziękuję za ostrzeżenie i pozdrawiam ;)
 • @Rzeczpospolita 17:52:37
  Być może, najsampierw powojuje piórem, później zobaczymy co przyniesie czas ;)
 • @Oscar 19:00:53
  "Polecam antycowidocom wizytę na oddziale Cowidowym ..najlepiej oczywiście bez maseczki...
  Przysłużyli by się Polsce ..gdyby tak jeszcze odmówili leczenia..."

  Równie dobrze, można by było wejść na jakikolwiek oddział zakaźny, z tym, że po co...?
  Jeśli mówi Pan o moralności i dyscyplinie, to czy w poprzednich latach, gdy co roku panował okres zachorowań na grypę i prawdopodobnie chodził Pan nieraz zasmarkany, to czy szanowny Pan dbał o moralność i dyscyplinę i nosił Pan maseczkę, aby nie narażać obywateli na zakażenie?
 • @Ian Fu-inle 20:55:12
  berkeley, oscar i wandala to zadaniowcy których nic oprócz kasy za sianie paniki nie interesuje. Przyjdzie czas, odpowiedzą za tę robotę. to takie mendy ludzkie.
 • @Ian Fu-inle 20:55:12
  Ta stara kobieta, pewnie żydówka jest prawdziwym bohaterem w przeciwieństwie do srającego ze strachu w gacie oscara.
  https://www.youtube.com/watch?v=82DwofW0ydk&t=150s
 • "A może najzwyczajniej dać sobie spokój
  z uświadamianiem i wybudzaniem ludzi z ich pięknego snu, gdzie służba zdrowia dba o ich dobro, rząd mówi prawdę a preparaty niewiadomego pochodzenia ratują życie?"
  -------------------
  Nie można - czekać na to dziecko - co to pierwsze powie, że król jest nagi - bo sprawa jest o wiele poważniejsza - oraz ma i będzie mieć swoje trujące i śmierdzące owoce.
  Wniosek?
  Owo budzenie - to po prostu ludzki odruch - natomiast to właśnie człowieczeństwo - wraz z ludzkimi odruchami - chce nam zabrać czarci pomiot - także przy pomocy - świrusowej, globalnej hucpy.
 • @zadziwiony 21:31:24
  Dobrze kobicina gada. Mam podobne odczucia. Tego w MSM nie pokażą.
 • @Autor
  "... co się stało z ludźmi, do jakiego stopnia niektórzy z nas zostali zmanipulowani, że idąc samotnie zasłaniają twarz szmatą". -
  --- Porządnie Pan ujął problem, *****

  "A może najzwyczajniej dać sobie spokój z uświadamianiem i wybudzaniem ludzi z ich pięknego snu,...". -
  --- Wybudzi ich życie, a pisać warto :)
 • @zadziwiony 21:31:24
  Najwyższej klasy wypowiedź tej kobiety. Przeniosę link na swój blog -

  https://www.youtube.com/watch?v=82DwofW0ydk&t=150s
 • Sąd Najwyższy o koronawirusowych nakazach i zakazach [SN: II KK 64/21, II KK 74/21, II KK 97/21]
  .


  https://adwokat.suszynski.com.pl/koronawirus/sad-najwyzszy-koronawirus-nakazy-zakazy/





  Bogumił Boguchwał
 • Bardzo dobry i na czasie artykuł,
  Szanowny Panie Janie,

  Witam serdecznie na łamach Neon24.pl.

  Bardzo dobry, ciekawy i bardzo na czasie artykuł.
  Artykuł miał sporo odsłon - dużo ludzi przeczytało, dobrą dyskusję.

  Takich właśnie autorów, artykułów potrzebujemy MY na naszym portalu ale przede wszystkim MY Polacy - po to abyśmy dobrze zrozumieli obecną rzeczywistość.

  Mam nadzieję na długą "owocową" współpracę i dyskusję na temat obecnej Pandemii Covid-19 - ale nie tylko.

  Pozdrawiam serdecznie
 • Wyrok Sądu Najwyższego II KK 74/21
  W dniu 25 marca 2021 r. ogłoszone zostały nowe obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Orzecznictwo sądów, w zakresie dopuszczalności stosowania ograniczeń i sankcji "covidowych", wskazuje na wprowadzanie restrykcji bez podstawy prawnej.




  https://kbpp.pl/pl/aktualnosci/wyrok-sadu-najwyzszego-ii-kk-7421/



  Bogumił Boguchwał
 • Seksmisje Bis
  https://youtu.be/NVyIAxXmyTQ

  https://youtu.be/DMcIXgZC93A

  To dokładnie przypomina Seksmisje Bis. Ich ekscelencje zarządzają tym cyrkiem z zewnątrz, a eloje zarządzani prymitywnym strachem, posłusznie noszą kagance i wykonują bez zadawania żadnych pytań, najbardziej nawet absurdalne zarządzenia tych pierwszych
 • @Ian Fu-inle 20:55:12
  Grypa praktycznie nie zabija, Cowid zabija.
  A maseczkę nosiłem gdy złapałem tuz (miesiąc) przed epidemią grypę czy Cowid nie wiem...gdy musiałem przejść inne badania w szpitalu.

  Ja szanuje zdrowie innych w tym obcych ludzi.

  Taka różnica między nami.

  I nie czuje się zniewolony.. a raczej mądrzejszy od prymitywów zarażających innych ludzi.
 • @Oscar 07:52:53
  ---------------------
  "Ja szanuje zdrowie innych w tym obcych ludzi."
  ---------------------
  Uspokój się Pan - bo w sznowaniu zdrowia innych i tak Pan nie przebijesz wcześniejszych zbawców rodzaju ludzkiego takich - jak:
  towarzysz Lenin, pan, towarzysz Hitler, towarzysz Mao, Pol, Pot, etc.
  Wniosek?
  Najlepiej uszanujesz Pan zdrowie innych - jak nie będziesz Pan zmuszał tych innych do ogladania siebie na ulicy w namordniku. W świecie odwróconym przez Szatana o 180 stopni - gdzie prawda to kłamstwo, wojna to tzw. operacja pokojowa, brzydota - to piękno - w takim świecie zakładanie szmaty na twarz jest rodzajem obnażania się przed innymi - czyli poważne, groźne dla otoczenia - zboczenie zwane ekshibicjonizmem . Na wszelki wypadek załóż sobie Pan drugi namordnik na jajca - bo tylko wtedy Pańska dbałość o zdrowie innych bedzie działać.
 • @demonkracja 08:37:39
  Głupota, bezczelność oraz związane z tym chamstwo triumfują jak zawsze.

  To tacy "yntelektualyści" obalali PRL.. a skutki widzimy dzisiaj (Polska kolonią żydowską a nie suwerennym krajem)
  AntyCowidowcy to dokładnie ten sam nury "yntelektualy".
 • @Oscar 11:12:56
  Niema żadnego ruchu anytcowidowego z tego, co wiem. Natomiast są ludzie, którzy się nie boją i przeszkadza im nakaz życia w strachu.
 • @Oscar 11:12:56
  ----------------
  "To tacy "yntelektualyści" obalali PRL.. a skutki widzimy dzisiaj (Polska kolonią żydowską a nie suwerennym krajem)"
  ----------------
  Ochłnij Pan i zrozum wreście, że komunę kazali w zamordowanej Polsce założyc ci sami - co ja potem kazali zwinąć.
  Wniosek?
  Sieroty po Polsce robiły w obu przypadkach za nieświadomych ststystów - żeby nie powiedzieć - pożytecznych idiotów.
 • @Oscar 07:52:53
  "Ja szanuje zdrowie innych w tym obcych ludzi."
  - Nigdzie nie napisałem, że nie szanuję zdrowia innych ludzi,
  a skoro Pan twierdzisz, że szanujesz ludzkie zdrowie, to powinieneś Pan szanować również zdrowie psychiczne obywateli, czego ewidentnie Pan nie robi.
  Zakładając maseczkę, która de facto od wieków była symbolem niewolnictwa i uciszenia przyczynia się Pan do siania "epidemii strachu"
 • WPS
  Ponieważ wątki na neon24.pl zmieniają się jak w kalejdoskopie, to pozwolę sobie prztoczyć z innego watku wpis niejakiej Anny-PK zza oceanu, najprawdopodobniej z Kanady, i moją odpowiedź, która wydaje mi się stosowna w odniesieniu do niniego watku :

  @stanislav 23:26:35 W jakim celu psychopaci globaliści mieliby
  prowadzić politykę wirusową, która tak ograniczyła globalizację jak nic i nikt do tej pory zrobić tego nie mogło.
  1.Ograniczono produkcję,
  2. Ograniczono komunikację lotniczą
  4. Zamknięto granice
  5. Ograniczono do minimum przemieszczanie się ludności.
  6. Spadły zyski w każdej dziedzinie gospodarki.
  Takiej szkody globalizacji nie zrobił jeszcze nikt.
  Pan, jako alfa i beta polityczny niech mi wyjaśni jaką korzyść z tego ma psychopata globalista.
  // podstawa sukcesu psychopatycznych globalistów.//

  Anna-PK 29.03.2021 01:38:04


  I moja odpowiedź:

  " @Anna-PK 01:38:04
  Zastanowiam się, czy pani jest naturalnie odporna na wiedzę, czy udaje naiwną i jedynie " źle poinformowaną"?

  Zacznę najpierw od sprostowania pani kłamstw

  1. Są branże, które ograniczyły produkcje, ale i są takie , które zwiększyły:
  farmacja, niektóre dziedziny przemysłu odzieżowego, produkcja sprzętu medycznego, produkcja komputerów oraz w niematerialnej produkcji software. Pandemia nie odbiła się też zapewne na przemyśle zbrojeniowym, chemicznym itd.
  Z lokalnego podwórka wspomnę jedynie, że na przykładzie branży AGD, której Polska stoi w czołówce europejskiej, ( głównie wobec przeniesienia tu produkcji wielu firm zagranicznych BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH,Electrolux,Whirlpool,LG,Samsung Electronics, Miele itd ) wiem,bo m.in. Łódź jest jedną z największych lokalizacji, że przedsiębiorstwa te zwiększyły produkcję i sprzedaż.

  2. Oczywiście, że najbardziej straciły branże usługowe ( hotelarstwo, restauracje, branża turystyczna, turystyczno-sportowa, obsługa lotnicza turystyki i biznesu - tu w mniejszym stopniu), ale usługi handlu internetowego, firmy kurierskie itp. zyskały

  3. Przemieszczanie ludności zostało ograniczone ( ale oczywiście nie można przeceniać tego czynnika, gdyż z ponad 7 mld ludnosci, przemieszczanie się z przekraczaniem granic nie dotyczy olbrzymiej większości sądzę, że moe to być 5-6 mld ludzi, których po prostu ze wzgledów geograficznych, ale głównie ekonomicznych nie stać na żadne przekraczanie granic, może jedynie w charakterze globalnego proletariatu)

  4. Spadek zysków w gospodarce myśle, że nastąpił ( spadek PKB w największych krajach jest gdzieś na poziomie 3-4 %, zapewne najbardziej ucierpiały Chiny gdzie spadek PKB mógł być nawet na poziomie 7-10 %, ale taki był jeden z głównych celów tzw. " żydowsko-anglosaskiej inżynierii pandemijnej"), ale różnie w różnych branżach, w wielu zapewne te zyski wręcz wzrosły: handel internetowy, branża komputerowa ( hardware i software), przemysł chemiczny itd.
  famaceutyczny itd. Przejście na system pracy na odległość znacznie zmniejszył koszty pracy, a nawet niektóre pozycje kosztów zakładowych więc można dodatkowo założyć, że mogło to stabilizować spadek zysku, a nawet zwiększać zysk w niektórych brażach.

  A teraz przejdę do wyjaśnienia zasadniczego celu globalistyczych psychopatów. Celem tym jest zasadnicza zmiaa cywilizacyjna w sensie zakresu władzy i zakresu kontroli społeczeństw już nie tylko na poziomie technologii finkcjonalej, ale juz na poziomie świadomości ( hybrydowej - biologiczno-cyfrowej modyfikacji mózgu) i jak najwcześniejszego formatowania potrzeb, a zatem też kontroli rynku. Przez system lockdownów chodzi także o przyspieszenie procesu likwidacji drobnej i średniej własności, o zniszczenie tradycyjnego systemu edukacji dzieci i młodego pokolenia, o przyspieszoną cyfryzację społeczeństwa oraz próbę złamania niezależnej opinii publiczej. Polityka dochodowa i finansowa ma zmierzać do wprowadzenia dochodu gwarantowanego oraz systemu wynagrodzeń lojalnościowych, czyli praktykowania czegoś w rodzaju apartheidu dochodowego oraz kontrolowanej stratyfikacji społeczej.

  stanislav 30.03.2021 01:13:06

  Pozdrawiam Autora
 • @stanislav 17:43:08
  Branża farmaceutyczna raczej zmniejszyła produkcje i zyski, bo przestało się leczyć ludzi na inne schorzenia jak grypa
 • @stanislav 17:43:08
  NOWY PORZĄDEK ŚWIATA: KULT COVID I 10 POZIOMÓW TYRANII
  28 marca 2021
  za
  https://dieunbestechlichen.com/2021/03/neue-weltordnung-der-covid-kult-und-die-10-stufen-der-tyrannei/
  W którym punkcie jesteśmy ?
  Kult COVID wkracza w 2021 r., Pozostawiając naturalne niezbywalne prawa, źródła utrzymania i wolność człowieka, które zostały zdziesiątkowane w wyniku jego destrukcyjnego następstwa.

  Amerykańskie CDC (Centers for Disease Control and Prevention) właśnie próbowało powiedzieć ludziom, że nie muszą nosić 1 maski, ale 2 maski podczas podróży środkami transportu publicznego: „Maski materiałowe powinny składać się z dwóch lub więcej warstw oddychająca Tkanina składa się z gęsto tkanego materiału ”.

  Należy zauważyć, że istnieją szeroko zakrojone badania pokazujące, że maski nie zatrzymują przenoszenia wirusów.

  Możesz sobie przypomnieć, że jest to ta sama CDC, której własne liczby dostarczył badacz Johnsa Hopkinsa, dr. Genevieve Briand została przeanalizowana, aby wykazać, że w 2020 roku w Ameryce nie było nadmiernej liczby zgonów.

  Jak być może pamiętacie, jest to również ta sama CDC, która przyznała, że ​​nigdy nie miała prawdziwego izolatu wirusa rzekomo nowego wirusa SARS-CoV-2 i że wynalazła cyfrowy genom SARS-CoV-2 na podstawie 30000 zasad z rzeczywistego próbka 37 par zasad.

  Konsekwencje tego ogromnego oszustwa są dalekosiężne. Wydaje się, że kult COVID umożliwia manipulatorom NWO (New World Order) przeprowadzenie 10 etapów ludobójstwa, zgodnie z teorią amerykańskiego uczonego dr. Gregory Stanton. Swoją teorię zastosował do poprzednich ludobójstw w historii.

  Jednak ten sam proces i fazy wydają się zachodzić na naszych oczach w planie COVID. Te etapy / kroki niekoniecznie odbywają się liniowo. Mogą też mieć miejsce w tym samym czasie. Czapki z głów! Hennie Marii za film, który analizuje, jak te fazy wpływają na kult i oszustwo COVID.

  Zanim przejdziemy do 10 faz, wszyscy musimy zdać sobie sprawę, że oszustwo COVID donikąd nie prowadzi. Sytuacja pogarsza się, dopóki wystarczająco dużo ludzi nie wstanie i nie rzuca mu wyzwania.

  Jeśli masy nadal będą działać jako pobłażliwe zombie, ta fałszywa pandemia może trwać do 2025 roku i prawdopodobnie zostanie „wzmocniona” przez fałszywy atak bioterrorystyczny lub „Pandemic II”, jak przewidział frontman NWO Bill Gates.
  (…).

  Bank Światowy klasyfikuje COVID jako „projekt”, który ma być kontynuowany do końca marca 2025 r. (Patrz zdjęcie powyżej). Zaakceptujesz to

  I etap: klasyfikacja

  Myślę, że to słowo ma oznaczać „rozdzielić na różne klasy (ludzi)”, a nie rzeczownik pochodzący od czasownika, który ma być klasyfikowany. Niezależnie od tego faza ta polega na oddzielaniu ludzi od siebie, dzieleniu ich na różne klasy i wprowadzaniu mentalności, która jest przeciwko nim.

  W przeszłości czyniono to na błędach etnicznych, rasowych, religijnych lub narodowych. W kontekście kultu COVID decyduje się teraz, kto wierzy w kultową historię COVID, a kto ją odrzuca.

  Jeśli jesteś dysydentem lub niewierzącym, zostaniesz wybrany do przestępstwa umysłu. Jeśli opowiadasz się za niezależnością medyczną lub fizyczną, zostaniesz umieszczony w oddzielnej klasie.

  II etap: symbolizacja

  SYMBOLE SĄ UŻYWANE NA WIELE SPOSOBÓW. SYMBOLIZACJA SŁUŻY TUTAJ PODKREŚLENIU DOCELOWYCH ODBIORCÓW, KTÓRZY SĄ WROGAMI PAŃSTWA, JAKO HANIEBNYCH I RZUCAJĄCYCH SIĘ W OCZY DYSYDENTÓW LUB ZDRAJCÓW.
  W III RZESZY NAZIŚCI ZMUSILI ŻYDÓW DO NOSZENIA ŻÓŁTEJ GWIAZDY, KTÓRA MIAŁA SYMBOLIZOWAĆ PRZYNALEŻNOŚĆ DO INNEJ KLASY.
  W KULCIE COVID ODBYWA SIĘ TO POPRZEZ ODWROTNĄ PSYCHOLOGIĘ: WZOROWI OBYWATELE NWO ZAKRYWAJĄ TWARZE, ALE ***OSOBY SPOZA KULTU COVID*** ODMAWIAJĄ ZAKRYWANIA TWARZY.ODMAWIAJĄC NOSZENIA MASKI, DYSYDENCI CHĘTNIE STAJĄ SIĘ BARDZO WIDOCZNYM CELEM.

  Poziom 3: Dyskryminacja

  Dyskryminacja jest nielegalna w wielu krajach, ale wydaje się, że nie ma to znaczenia w kulcie COVID. Wielowiekowe tradycje prawne i prawa człowieka zostały zdeptane.

  Rząd nie wykorzystał noszenia maski jako pretekstu do masowego odmawiania praw, w tym między innymi praw takich jak prawo do swobodnego podróżowania, prawo do swobodnego zarabiania na życie i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, prawo do swobodnego handlu z innymi osobami i prawo do wstępu do miejsc publicznych.

  Dyskryminacja to jeden ze sposobów dokręcania śrub i zwiększania presji na to, co będzie dalej.

  IV etap: odczłowieczenie

  Ta intensywność wzrasta w następnej fazie. Dehumanizacja zawsze wydaje się koniecznym warunkiem morderstwa, ponieważ cel wydaje się mniej niż człowiek, nie jest wartościowy i niegodny w oczach przyszłych zabójców.

  Ogólnie rzecz biorąc, docelowi odbiorcy są okradani ze swojego człowieczeństwa przez etykiety, obelgi i opisy, które podkreślają wszystkie różnice, a nie wspólność tego, co my wszyscy ludzie, niezależnie od naszych różnic.

  JEŚLI CHODZI O KULT COVID, HERETYCY SĄ FANATYKAMI MAREK, SAMOLUBNYMI, EKSTREMISTAMI, SZERZĄCYMI CHOROBY, SUPER ROZPRZESTRZENIAJĄCYMI, KRAJOWYMI TERRORYSTAMI, ***BEZOBJAWOWYMI NOSICIELAMI***, DZIAŁACZAMI ANTYSZCZEPIONKOWYMI, TEORETYKAMI SPISKOWYMI I NIE TYLKO.

  W 2019 roku WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) uznała odrzucenie szczepionki (a tym samym „anty-Vaxxer”) za jedno z dziesięciu największych zagrożeń dla zdrowia na świecie.

  Poziom 5: organizacja

  Poprzednie ludobójstwa obejmowały wojny, masowe mordy, krwawe masakry i / lub masowe groby. Jeśli ludobójstwo wywodzi się z operacji COVID, jest mniej sensacyjne. Operacja Koronawirus to cicha operacja wykorzystująca strach, kontrolę umysłu opartą na traumie i inne elementy rytualne.
  Ma znamiona operacji fałszywej flagi, takiej jak 9/11; Sprawdź historię operacji pod fałszywą flagą i historię fałszywych pandemii. Na tym etapie rząd zaczyna aktywnie organizować swoją policję i siły zbrojne przeciwko tym, których nazwał wrogami.

  VI etap: polaryzacja

  Moim zdaniem ta faza jest bardzo podobna do pierwszej fazy lub po prostu jej intensyfikacja.

  Jeśli jesteś inżynierem społecznym, kiedy już podzieliłeś masy na różne klasy, możesz dalej utrwalić ten podział poprzez polaryzację i doprowadzić do wzajemnego konfliktu między grupami.

  Dzieje się to od lat w USA, Europie itd. Jeszcze przed rozpoczęciem operacji koronawirusa.
  W Stanach Zjednoczonych sytuacja osiągnęła dno, gdzie wielu Amerykanów wydaje się nie być w stanie łatwo zapamiętać, że są ludźmi lub Amerykanami i czuje potrzebę odczłowieczenia swojego „przeciwnika”, jeśli nie jest on w odpowiednim zespole politycznym.
  A co by było, gdybyś mógł się zgodzić, nie zgodzić lub kiedy jesteś wystarczająco dojrzały, aby zaakceptować innych, którzy mają przeciwne poglądy na twój temat?
  W kulcie COVID kontrolerzy NWO celowo podsycali ogień między masami a dyskryminowaną świadomą mniejszością za pośrednictwem mediów głównego nurtu, nieustannie rozpowszechniając propagandę, że zdrowi ludzie są bezobjawowymi nosicielami.

  7 etap: przygotowanie

  Ta faza przygotowawcza obejmuje takie rzeczy, jak obozy izolacji i kwarantanny. Politycy zaproponowali obozy zatrzymań (czyli więzienia) dla tych, którzy odmawiają przyjęcia kultu COVID. Od dziesięcioleci w USA mówi się o alternatywnych zastosowaniach FEMA.
  Podobne dyskusje i debaty miały miejsce w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Niemczech.
  Jeśli nie masz „znaku”, nie masz szczęścia i jesteś wykluczony ze społeczeństwa, zakazany w handlu lub dosłownie uwięziony.
  Na razie „znak” to maska, ale dalej będzie to szczepienie (i jego przedłużenie – świadectwo szczepienia lub paszport odporności), a na końcu mikroczip. W zeszłym miesiącu The Telegraph poinformował, że Niemcy zakładają obozy zatrzymań dla osób, które sprzeciwiały się kwarantannie COVID.
  Niemcy. Obóz więzienny. Hmmm. Co może pójść nie tak?

  Ósmy etap: prześladowania

  Na tym etapie widoczne stają się wszystkie ciche i skryte przygotowania, które do tego doprowadziły. W przeszłości zidentyfikowana grupa docelowa była więziona, deportowana i / lub jej majątek był konfiskowany.

  W niektórych stanach i krajach istnieje już prawny wymóg, aby mienie „zainfekowanej osoby” mogło zostać skonfiskowane i zniszczone w celu „powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa”.

  Policjanci już nękają spokojnych obywateli, którzy nie noszą masek. Co się stanie, gdy program kultu COVID dobiegnie końca?

  IX etap: eksterminacja

  Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, ale z przykrością muszę powiedzieć, że ważne jest, aby nie lekceważyć rozmiarów zła, które kryje się za kultem NWO i COVID. Eksterminacja to masowe morderstwo; ostateczny sposób zakończenia wszelkich nieporozumień i oporu wobec tyranii.

  10 etap: odrzucenie

  Dr. Stanton zauważa, że ​​istnieje ostatni etap: zaprzeczenie. Obejmuje to ukrywanie dowodów, mordowanie świadków i obwinianie ofiar.

  W kontekście kultu COVID nauczyciele wzmocniliby kłamstwo i scementowali odczłowieczenie, mówiąc dzieciom, że kontakt fizyczny może zranić lub zabić, pomimo oczywistej prawdy, że ludzki dotyk jest wrodzoną ludzką potrzebą.

  Ostatnie przemyślenia na temat kultu COVID i jego skutków

  Piszę to jako ostrzeżenie przed tym, co może się wydarzyć (mając nadzieję, że można temu zapobiec), a nie jako przepowiednię tego, co się stanie. Ta informacja podkreśla potrzebę pełnej humanizacji (a nie dehumanizacji) w świetle kultu COVID, który podobnie jak samo NWO jest zdecydowanie antyludzkim programem.

  Podkreśla również potrzebę zjednoczenia się bez względu na subtelne różnice i odmowy dalszego uczestniczenia w polaryzacji (my kontra oni), która jest na nas narzucana.

  Odmawiam głosowania na strony polityczne, jakby to był mecz piłkarski, kiedy obie strony są głęboko skorumpowane, a obie strony kontrolowane są przez te same siły. Musimy przestać marnować czas na teatr polityczny bez konsekwencji.

  Każda osoba na ziemi ma wybór. Czy sumiennie nosisz maskę, otrzymujesz zastrzyk (szczepionka COVID, która NIE jest szczepionką) i ostatecznie akceptujesz mikroczip lub nanochip? A może opowiadasz się za niezależnością medyczną i fizyczną?

  Program COVID już zmusza cię do wyboru jednej ze stron i tak wiele zależy od twojego wyboru, nie tylko przyszłości twoich dzieci i przyszłości ludzkości na ziemi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031