Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 9 komentarzy

Fu-inle

Ian Fu-inle - Apolityczny agnostyk poszukujący prawdy, zasfascynowany psychologią społeczną, uzależnieniami, duchowością, religiami. Wegetarianin, miłośnik zwierząt, muzyk, informatyk.

Moje komentarze

 • @interesariusz z PL 17:27:13
  Prawda od dawien dawna jest jedna, nigdy nie powinno się stosować szczepionek w TRAKCIE trwania pandemii, poza tym, czy na prawdę Pan w to wierzy co napisał? Jeśli tak, współczuję światopoglądu
  Covid a depopulacja
 • @marek13 23:47:05
  Bardziej sludge/black/ambient, aczkolwiek oczywiście dobrym crust lub hc nie wzgardzę!
  Ja-foliarz
 • @JimA 09:57:33
  Mazowieckie, czasem Pomorskie :)
  Ja-foliarz
 • @Oscar 13:27:43
  Po 1 czemu wg Pana mam być nieleczony, skoro całe moje dorosłe życie odprowadzam składki na ten przeklęty NFZ?
  Po 2 może to osoby zaszczepione, które biorą udział w globalnym eksperymencie (jak wszyscy wiemy preparat jest dopuszczony warunkowo i znajduje się w 3 fazie badań), nie powinny być leczone, jeśli po miesiącach lub latach zacznie im siadać zdrowie? Myślę, że to jest uczciwe rozwiązanie?
  Przestroga.
 • @ABX 16:59:34
  Owszem, poziom mojej irytacji wzniósł się na wyżyny, prawdopodobnie dlatego, że od początku tego cyrku, tzn od zeszłego roku sądziłem, że z każdym miesiącem, gdzie wychodziły coraz to bardziej absurdalne obostrzenia, coraz to bardziej żałosne doniesienia odnośnie "szczepionek", o ich nieprzebadaniu, szkodliwości, potencjalnych niepożądanych skutkach długofalowych, o tym, że są w III fazie badań, że nie było badań prowadzonych na zwierzętach (to akurat uważam za bardzo dobre) ;), i oczywiście coraz to nowsze badania i dowody, że maseczki bardziej szkodzą niż pomagają, statystyki niezakłamane które przedstawiają, że covid nie jest bardziej zjadliwy niż grypa, to wszystko...sądziłem, że ludzie przejrzą na oczy i z każdym kolejnym absurdem będą się wybudzać, że jakaś tam część i jaźni otrzeźwieje, a tu nic, a wręcz gorzej, coraz więcej zamaskowanych i zwolenników szczepień, a największym paradoksem jest to, że już nawet nie tzw potocznie "sklepikary", a ludzie na ulicy i najbliżsi trują o maseczki i proponują szczepienia, na prawdę tutaj chyba poszła jakaś masowa zbiorowa hipnoza...
  Covid dyrygowanie a asertywność
 • @Oscar 07:52:53
  "Ja szanuje zdrowie innych w tym obcych ludzi."
  - Nigdzie nie napisałem, że nie szanuję zdrowia innych ludzi,
  a skoro Pan twierdzisz, że szanujesz ludzkie zdrowie, to powinieneś Pan szanować również zdrowie psychiczne obywateli, czego ewidentnie Pan nie robi.
  Zakładając maseczkę, która de facto od wieków była symbolem niewolnictwa i uciszenia przyczynia się Pan do siania "epidemii strachu"
  Czasy w których przyszło nam żyć
 • @Oscar 19:00:53
  "Polecam antycowidocom wizytę na oddziale Cowidowym ..najlepiej oczywiście bez maseczki...
  Przysłużyli by się Polsce ..gdyby tak jeszcze odmówili leczenia..."

  Równie dobrze, można by było wejść na jakikolwiek oddział zakaźny, z tym, że po co...?
  Jeśli mówi Pan o moralności i dyscyplinie, to czy w poprzednich latach, gdy co roku panował okres zachorowań na grypę i prawdopodobnie chodził Pan nieraz zasmarkany, to czy szanowny Pan dbał o moralność i dyscyplinę i nosił Pan maseczkę, aby nie narażać obywateli na zakażenie?
  Czasy w których przyszło nam żyć
 • @Rzeczpospolita 17:52:37
  Być może, najsampierw powojuje piórem, później zobaczymy co przyniesie czas ;)
  Czasy w których przyszło nam żyć
 • @Pedant 17:12:06
  Witam!
  Jestem przygotowany, po ponad roku czytania postów i komentarzy wiem, czego mniej więcej mogę się czasem spodziewać,
  Dziękuję za ostrzeżenie i pozdrawiam ;)
  Czasy w których przyszło nam żyć

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031